Hakkımızda


FD Yedek Parça
Aracınızı ve sizi mutlu ederFirmamızda bulunan tüm krank mili çeşitleri ve daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen diğer web sitemizi ziyaret ediniz.

 

30 yıl önce başladı yolculuğumuz.. Heyecan dolu kalbimiz, girişimci ruhumuz, hayata ve insana olan sevgimizle... Gerçek kalitenin inançla yoğrulmuş öyküsünde var olmak istedik, istedik ki yolculuğumuz mutluluk versin beraber yürüdüğümüz herkese...

Zorluklardan öğrendik, tecrübelerimizle büyüdük, müşterilerimizin güveni ile güçlendik, çalışanlarımızın gayretleri ve alın teri ile hep umutla baktık geleceğe. Kazandırırken kazanmaktan mutlu olduk… Ve bu aşkın adını FD Spare Parts koyduk...


40 yıllık tecrübe, Müşteri memnuniyetini hedefleyen kalite anlayışı, Çağdaş üretim teknikleri, İnovatif ve sürekli gelişen iş anlayışımız ile bize güvenen tüm müşterilerimize değer katan ürünler sunabilmenin gururunu yaşıyoruz.

Siz değerli müşterilerimizi uzun süreli bir iş ortağı olarak görmekte ve bu bilinçle nihai güven ve en iyi kaliteyi makul fiyatlarla bir paket içinde bütün motor parçalarını hizmetinize sunmaktayız.


Gelenek &
Tarihçemiz


1990 yılında kurulan Doğan yedek parça, yerel ve küçük çaplı bir işletme olarak 2000 li yılların sonuna kadar kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti konusunda deneyim kazanarak, 2000 yılında FD Spare Parts firması olarak faaliyetlerine başlamıştır.

FD Spare Parts , döküm ( sifero ) ve çelik olmak üzere her model Krank Mili’nin üretimini günümüz de başarıyla gerçekleştirmektedir. Otomotiv, İş Makinaları, Jeneratör ve Marin motorlar için 2 silindir den 20 silindire kadar her tür Krank Milini yılların verdiği deneyim, kalite ve güvenle müşterilerine sunan FD Spare Parts , her geçen gün müşteri ve ürün yelpazesini genişleterek, kalitesi ve termin süreleri ile göz dolduran, hem iç pazardaki firmalar ile hem de dış pazardaki müşterileri ile büyümeye, gelişime ve değişime açık bir firma haline gelmiştir.